Телевизор LG 55QNED82A3B, 55" 4K QNED HDR Smart TV
Ключови Предимства
- α7 AI процесор — Интелигентно ъпскейлване и оптимизация за реалистично гледане.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Размер на екрана | 55" |
| Технология на дисплея | QNED |
| Резолюция | 4K UHD (3840x2160) |
| Честота на опресняване | 50 Hz / 60 Hz |